×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Strona główna

„Tęczowa Szósteczka” jest przedszkolem, którego Państwo szukacie. Nie zastąpimy wprawdzie Mamy ani Taty, ale zapewnimy Państwa dzieciom najlepszą opiekę oraz zaspokoimy ich indywidualne potrzeby, tak aby czuły się u nas radośnie, bezpiecznie i domowo.

Mocną stroną naszej placówki jest lokalizacja. Jesteśmy bowiem z dala od głównych arterii komunikacyjnych, a w pobliżu parku, ogrodów działkowych oraz lasu.

W naszym przedszkolu bardzo zależy nam na dobrej współpracy z Rodzicami. Nikt tak jak Państwo nie zna waszych dzieci, dlatego zachęcamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami, uwagami i pomysłami. Państwa i naszym celem jest przede wszystkim ich dobro i bezpieczeństwo. Dlatego jesteśmy zawsze do Waszej dyspozycji – telefonicznie, mailowo, a w razie potrzeby istnieje możliwość umówienia się na spotkanie indywidualnie z wychowawcą lub dyrektorem w dowolnym terminie.

Wszelkie bieżące informacje znajdziecie Państwo w Aktualnościach naszej strony internetowej, wiadomości z poszczególnych grup w ich zakładkach, na tablicy ogłoszeń w holu przedszkola oraz na naszym facebooku.

Podziel się na Facebooku
Polecane

karta dużej rodziny.jpeg
fb fanpage.png
youtube.jpeg
instagram.png