×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Dobre praktyki

W dniu 22 stycznia o godzinie 16.00 w Przedszkolu Publicznym nr 6 odbyły się warsztaty na temat: „Ocalić od zapomnienia- zastosowanie metody projektu w celu podniesienia jakości pracy przedszkola”. Ich celem była prezentacja projektu „Ocalić od zapomnienia” oraz wymiana doświadczeń i nowatorskich rozwiązań w zakresie wprowadzenia metody projektu w przedszkolu. Warsztaty stanowią cykl spotkań, realizowanego w powiecie krapkowickim projektu pod nazwą „System doskonalenia nauczycieli oparty na ogólnodostępnym, kompleksowym wspomaganiu szkół i przedszkoli”.

W warsztatach udział wzięli nauczyciele ze Szkoły Podstawowej i oddziału Przedszkolnego w Januszkowicach, Przedszkola Publicznego nr 3 w Zdzieszowicach, Przedszkola Publicznego nr 1 w Gogolinie, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4
w Krapkowicach, Niepublicznego „Przedszkola w ogrodzie” z Kamionka. Swoją obecnością zaszczycili: pani Stanisława Pamuła-Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji (SORE) oraz pani Maria Świeca-przedstawiciel Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji (RCRE) w Opolu, pani Renata Najwer- koordynator.
Wszyscy obecni podziwiali nowoczesne Jasełka w wykonaniu grupy najstarszej,
a następnie mieli okazję poznać „metodę projektu” i jej zastosowanie w przedszkolu, poprzez relację z realizacji świątecznego projektu „Ocalić od zapomnienia, którego założenia wykonano przy współudziale rodziców i dzieci.
Uczestnicy szkolenia mieli możliwość obejrzenia fotorelacji i wytworów z wykonanego projektu.

Podziel się na Facebooku
Polecane

karta dużej rodziny.jpeg
fb fanpage.png
youtube.jpeg
instagram.png