Rozpoczynamy

Drodzy Rodzice rozpoczynamy rok szkolny !!!

Informujemy, że od dnia 1 września w naszym przedszkolu funkcjonować będzie 5 grup.

Dzieci przypisane są do grup z uwzględnieniem deklarowanych przez rodzica godzin pobytu dziecka w placówce oraz wieku. Na obecną chwilę nie ma możliwości zmiany grup.

Listy dzieci przyporządkowanych do grup znajdują się u poszczególnych wychowawców oraz w strefie dla rodzica.

Jeden z rodziców, przyprowadza/ odbiera dziecko do/ z przedszkola w obszarze godzin zadeklarowanych przez siebie i zgłoszonych w placówce.

Dzieci do przedszkola nie zabierają ze sobą zabawek i innych przedmiotów.

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo przedszkolaków oraz personelu - rodzice nie wchodzą do placówki. Dzieci odbierane będą od rodzica przez wyznaczonych pracowników z zachowaniem procedur bezpieczeństwa. Po wyjściu dziecka i rodzica z przedszkola, należy niezwłocznie opuścić teren placówki.

Rodzice wchodząc do przedszkola (strefa rodzica), zgodnie z wytycznymi Ministra Zdrowia oraz GIS, mają obowiązek zasłaniania ust i nosa maseczką, oraz zachowanie odstępu 1,5 metra.

Wychowawcy grup, będą komunikować się z Państwem mailowo i od nich otrzymacie niezbędne szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania grupy.

PDFProcedura postępowania w okresie pandemii koronawirusa aktualizacja wrzesień 2020.pdf

PDFOświadczenia rodziców dziecka, które uczęszcza do Przedszkola Publicznego nr 6 w Krapkowicach.pdf

PDFWewnętrzna procedura szybkiej ścieżki komunikacji z rodzicami_opiekunami prawnymi dzieci Przedszkola Publicznego nr 6 w Krapkowicach podczas pandemii COVID_19.pdf